Listwy do zabudowy karnisza – nowy trend, karnisze z mosiądzu

Interesuje cię sztukateria wewnętrzna, lubisz oryginalność i niebanalne rozwiązanie, a może po prostu chcesz ukryć swój zniszczony karnisz?
Naszą propozycją dla ciebie jest listwa do zabudowy karnisza. Ten mało znaczący jak się wydaje element, potrafi nadać całemu pomieszczeniu elegancji i klasy. Wykonany jest z trwałego styropianu, który jest odporny na uszkodzenia. Listwy do zabudowy montuje się w suficie. Są w kolorze białym, istnieje możliwość samodzielnego przemalowania, przy pomocy farb silikonowych. Montaż też jest niezwykle prosty. Wystarczy klej do sztukaterii. Nie potrzebujemy nawet fachowca, sami możemy go przytwierdzić.

 
A może wolisz vintage, bądź masz mieszkanie urządzone w stylu loft? Wybierz wtedy karnisze z mosiądzu.
Świetnie współgrają z prostymi meblami oraz ścianami w kolorze szarym, bądź białym. Istnieją w wersji pojedynczej i podwójnej. Są bardzo wytrzymałe, można do nich dokupić ciekawe końcówki w kształcie brył, dzięki czemu wnętrze naszego mieszkania zyska ekskluzywny wygląd. Montaż jest również prosty. Wystarczy za pomocą wiertarki i wkrętów przytwierdzić karnisz.

 

Możesz również polubić…