Chcesz wybudować dom? Wybierz sprawdzoną firmę budowlaną – budowanie domu od podstaw. Usługi budowlane, architektura w Warszawie

Kiedy już mamy gotowy projekt i pozwolenie na budowę, rozpoczynają się pierwsze wykopy pod nowy budynek. Budowanie domu od podstaw to skomplikowane i czasochłonne przedsięwzięcie. Trzeba zrobić solidny fundament, wylewki betonowe, postawić solidne mury, zadaszyć dom i wybudować komin, wykonać wszystkie niezbędne instalacje, wprawić okna i drzwi zewnętrzne, a także zamontować parapety. Potrzebna jest do tego sprawdzona, zaufana firma budowlana. Dzięki jej pracy nawet w przeciągu roku, od rozpoczęcia budowy, będziesz mógł się wprowadzić.

Usługi budowlane Warszawa- solidny dom od fundamentów po dach
Firma budowlana zapewnia kompleksowe usługi budowlane i sprawi, że mury naszego domu z zadaszeniem staną nawet w ciągu 3 miesięcy.
Stan surowy, czyli etap od fundamentowania, poprzez posadzkowanie i przyłącza instalacyjne kanalizacji i zasilania wody, postawienie parteru, stropu nad parterem, ściany piętra, więźby dachowej lub stropodachu aż do zadaszenia mamy już za sobą. Następnym etapem budowy są prace deweloperskie, obejmujące: instalację hydrauliczną, centralne ogrzewanie, szlichty cementowe, instalacje elektryczne, tynki wewnętrzne, ocieplenie dachu. Następnie następują prace elewacyjne, związane z tynkowaniem. Potem już pozostaje wstawienie okien, drzwi, czy bramy garażowej i w 6 miesięcy twój niewykończony dom już stoi. W ramach naszych usług wykonujemy także “prace pod klucz”, czyli wykończenia.
Architektura budownictwo- z solidnym fundamentem twój Dom się ostoi

Możesz również polubić…