Znajdź projekt i wybuduj swój wymarzony dom. Indywidualne czy gotowe projekty domów w Warszawie?

Marzysz o swoim własnym domu? Oglądałeś wiele projektów, ale żaden nie przypadł ci do gustu, nie spełniał twoich oczekiwań, bo są za duże, albo nie odpowiada ci rozstaw pokojów?
Wybierz indywidualne projekty domów, dzięki temu zbudujesz swój wymarzony dom. Projektanci wysłuchają twoich pomysłów i zaprojektują dom, który będzie ci w 100% odpowiadał. Na każdym etapie tworzenia, możesz nanosić swoje zmiany. Jeżeli interesuję cię mały metraż wybierz gotowe projekty małych domów w Warszawie. Wszystkie projekty domów do 120 metrów kwadratowych mają estetyczne, bryłowe kształty i w pełni funkcjonalny układ pomieszczeń. Kondygnacje domów mogą być parterowe, piętrowe, czy z poddaszem. Można wykonać projekt pod zarówno konstrukcję betonową jak i drewnianą.
Ponadto projektanci mogą wykonać dodatkowe kosztorysy na każdym etapie budowy, czyli zarówno stanu surowego, jak i wykończeniowego. Doradzą państwu także sposób ogrzewania, ażeby był jak najbardziej egologiczny i pozwalał zaoszczędzić dodatkowe pieniądze. Do projektu można też zamówić dodatki, takie jak schemat instalacji solarnej, czy schemat wentylacji mechanicznej.

 

Możesz również polubić…